פגישת כירולוגיה רוחנית – כך זה נראה

אנשים יוצאים ממפגש ראשון עמי כשהם מצוידים בטיפ עמוק לחיים ובהדרכה לגבי הכיוון שבו כדאי להם ללכת. לחלק גדול מהבאים יהיה זה מבוא לפגישות הדרכה נוספות איתי המאפשרות התפתחות אישית (הילינג) .

                              

אספר לכם בקצרה מה היא פגישת תקשור והכוונה דרכי:

                                                                                       

בחלקה הראשון של הפגישה יועבר אליכם מסר תקשור כשאני נוגע בכף ידכם. זה מסר עמוק שמבהיר את האזור  שמעבר לעצמכם המוכר/ נשמה/המהות, בקריאה הוא מתבהר. אני רואה  את סיבת בואכם לעולם, מה באתם לפגוש כאן,  מה הקשיים  אותם אתם חווים והתיקון שמתבקש מכם בחיים וגם המתנות שהבאתם לעולם. מתבהר האזור  הסביבתי אליו נולדתם והסיבות להולדתכם בו ומה השיעור שעליכם ללמוד בכדי להחלים.

 

הפגישה הראשונה אתי משלבת מסר, שיחת הכוונה בה ניתן לשאול ולהתייעץ.  משולבת בפגישה עבודה טיפולית דרך התבוננות, ראיה פנימה המאפשרת לחוות, לתקן ולקבל מושג לגבי עבודתי.

 

הפגישה איתי עשויה לקרב אתכם אל האזור החבוי הרוחני  שהנכם (נשמה) ולהבהיר לכם דברים חשובים בחייכם. ההפגישה אתי היא חוויתית ותאפשר לכם להתחבר

 אל עצמכם מעבר למוכר

 

~בפגישה איתי אין ניבוי עתידות~

תקשור דרך כף היד (כירולוגיה רוחנית) מסרים מהנשמה

למראית עיין נראית פגישה ראשונה איתי כ קריאה בכף היד אך מדובר בראייה ומידע שמתקבל עבורכם, המסר מגיע בעזרת חושיי הפנימיים ויכולותיי האינטואיטיביות ונובע מהעומק. זה מידע הקשור לנשמה, מתבהר כל שהבאתם לכאן לחוות בכדי ללמוד ולהתפתח.

קריאת כף יד נעשית דרך תקשור בו אני מקבל מידע על בני אדם, מוסר להם אותו ופותח בפניהם ראייה חדשה ועוזר להם לעשות דרך. 

 

אספר בהמשך כיצד הגעתי ל תקשור מהות האדם דרך כף היד – כירולוגיה רוחנית.

פגישות עם צבי:
הדרכה רוחנית ותרפיה, מראה דרך ומתקשר רוחני

מדריך ומטפל רוחני (מראה דרך) הפך עם השנים לתחום בו אני עוסק, מתנה גדולה שקיבלתי המאפשרת  לאנשים המגיעים אלי לממש את שגלום בהם ולהתפתח.  כל זה נובע מהבנה עמוקה הקשורה ביעוד הנשמה והמימוש האישי כאן בעולם הפיזי בו ניתנת לנו האפשרות להיות מודעים עמוק בתוכנו, לממש, להחלים. הליווי אותו אני מציע לאנשים עוזר להם במציאת דרך במבוך החיים.

צבי בן-עמי מטפל ומדריך לריפוי הנשמה

תקשור מהות האדם והכוונה דרך כף היד

 © 2017 כל הזכויות שמורות לצבי בן עמי. עיצוב ובניית אתר WixMeUp

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon