צבי בן עמי – על קצה הכף...

החיים הובילו אותי ללכת בדרכי השונה והייחודית, מתנה גדולה שקיבלתי מבלי לתכנן זאת.

 

חיי הובילו אותי לעסוק בכמה תחומים אינטואיטיביים הקשורים זה בזה אותם ציינתי בראש הדף:

כך הגעתי אל תקשור נשמה דרך כף היד:

הכול התחיל מאימי שברחה לאנגליה במלחה"ע השנייה. בקרקס אחד היא פגשה בצוענייה וב... קריאת כף יד. הצוענייה שקראה בכף ידה ניבאה לה שחורות -  חיים קצרים ומוות בגיל צעיר. נבואת הצוענייה, שהסתמכה על אותה קריאת כף יד, העסיקה רבות את אימי, בת למשפחה מסורתית, שאיבדה את רוב קרוביה בשואה והאמינה ב"אמונות תפלות". כילד זכור לי כמה הדגישה בפניי את אותה קריאת כף יד ואף סירבה שאסתובב בבית בגרביים, שכן "רק יתומים הולכים בגרביים".

 

בהיותי בן 10 נפטר אבי, ובגיל 19 איבדתי את אימי - אירועים שהשפיעו משמעותית על התנהלות חיי. תמיד הייתי "קצת אחר" -  כזה שמנגן ברמה גבוהה פסנתר ללא קריאת תווים. עיבוד מוזיקלי לשיר הפך ליצירה אינטואיטיבית ומיוחדת עליה קשה היה לחזור ומסתבר שכך התחילה המודעות ל תקשור דרכי, יצירות שעברו עיבוד יוצא דופן על ידי, מתנה אינטואיטיבית שרק הלכה והתפתחה במשך השנים. תמיד למדתי מתוך החוויה ולאו דווקא מהספרים או המורים, אינדיבידואליסט שכזה. חיי השתנו כשהכרתי מטפלת מיוחדת שטיפלה בעזרת חלימה מודעת (דומה לדמיון מודרך). בעזרתה גיליתי את היכולת לעצום את עיניי, לראות מאורעות שונים ולחוותם כחוויה אמיתית, לאפשר לדברים לבוא אליי.. וחיי השתנו מקצה לקצה, זה מה שהפך אותי עם השנים למתקשר נשמה Soulreading, קורא מסרים מהנשמה , מדריך רוחני, מטפל ומראה דרך.

קריאת כף היד של אימי נגעה עמוק לליבי עד שלאחר שנים רבות היא הפכה למתנה ייחודית שעוזרת לאנשים.

 

קריאת כף יד למדתי בעת הכשרתי כמאבחן ומטפל בלקויות למידה. זו הייתה קריאת כף יד לצורך אבחון פרטים מסוימים בלבד אך בשלב מסוים היא הפכה ל"הרבה מעבר לכך" – תקשור קריאת נשמה באמצעות כף יד ( כירולוגיה רוחנית), טיפול ולוויי אנשים כמראה דרך ומדריך רוחני,  יכולת התחברות אל עומק העומקים דרך חלום בהקיץ (דמיון מודרך). הסתבר שהראייה שלי חרגה מתחום של קווים, ניתוח אופי או שפיטת האחר. מתוך עבודתי עם עצמי דרך הדמיון (חלימה מודעת) התפתחה אצלי יכולת ראייה שהולכת ומתעדכנת כל הזמן. מבחינה זו אני חש כמו תינוק מבורך, שמגלה כל יום יכולת חדשה ו"מימד אחר" שהולך וגדל ומחדד את מהות הדברים ויש רבים שמעידים על כך.

 

כיום אני מבין ויודע שדרך חיי מאפשרת לי ללמוד רבות על עצמי ועל אחרים כאשר אני נותן לדברים לגעת בי בזמנם, בלי קשר לציפייה, תכנון או הגדרה. כך גם מתנהלת פגישת ה תקשור וההכוונה באמצעותי - כשאני אוחז כף יד אני עוצם את עיניי, נותן לדברים לבוא, ורואה... מעבר לידיים עצמן,  את מהות האדם ושלל רבדיו ויודע כיצד להדריך.

קריאה בכף היד – דרכי

כשאני אוחז כף יד אני רואה, מעבר לקווים ומסגרות, את מהות האדם ורבדיו, וביכולתי לעזור לו במציאת דרך במבוך החיים. 

קריאה בכף היד, לשיטתי, חורגת מתחום של קווים, ניתוח אופי או שיפוט. ההגדרה המדויקת ביותר לעיסוקי היא - תקשור דרך כף היד (כירולוגיה רוחנית). אחיזה קלה בכף היד מבחינתי הינה פתח לראייה שמעבר, והיא קבלת מסר נשמה.

כשאני מסתכל או מחזיק בכף היד הגשמית אני רואה, מרגיש את כל שמעבר לגוף ולחומר. כף היד היא מעין קלפי טארוט דרכם אני נכנס וקורא מידע. כף היד היא רק כלי התחברות שמאפשר לראות דרכו את הדרך שאדם עשה ואת זו שעליו לעשות. קריאה בכף היד נעשית על ידיי בחלקה הגדול בעיניים עצומות, כאשר הקווים והאלמנטים בכף היד מראים לי את רבדיו של האדם ומגלים לי כיצד הוא מתנהל בחייו. לעיתים יש פער עצום בין התנהלות החיים לבין המקור של האדם – ואז עליו לעשות מאמץ רב כדי להתעלות מעל אופיו ולעשות דרך גדולה וחדשה.

יכולות תקשור והילינג הגיעו אליי ממקום עמוק יותר, כאשר השילוב של כישוריי והשתלשלות חיי הוביל אותי לליווי והדרכת אנשים. דרכי אל קבלת מסרים בתקשור וקריאה בכף היד עברה דרך כמה תחנות בחיי שמפורטים בדף זה.

 

במהלך מסעותיי בעולם קראתי כפות ידיים של אנשים ששהו במחיצתי. על פי תגובותיהם הבנתי שניחנתי ביכולת ראייה מיוחדת. דרך כפות ידיהם הצלחתי לגעת באירועים משמעותיים בחייהם ולמסור להם מידע שסייע להם. קריאה בכף היד הפכה למתנה גדולה, המאפשרת לי לעזור לאנשים רבים.

קריאה בכף היד מידע כללי:

קריאה בכף היד, מה שמכונה גם כירולוגיה הינה תחום מרתק בו נעזרים אנשים רבים בכדי לקבל מידע. ישנן שיטות כירולוגיה רבות בעולם וכל אחת מהן מיוחדת בפני עצמה. קריאה בכף היד יכולה לתת לכם מידע אישיותי רחב לגבי האדם, כולל מצב בריאותי. קריאת אופיו של האדם ניתן לעשות דרך קריאה בכף היד וגם דרך כף הרגל. בקריאה בכף היד ניתן לקבל את המידע על אופיו של האדם דרך קווי כף היד, צורה, עובי, גודל, צבע כף היד, צורת רקמת כף היד וגם גב כף היד. המידע שנכתב עבורכם כאן הוא כללי בכדי לתת לכם מידע קצר בנושא הכירולוגיה בכדי שתקבלו קצת מידע לגבי הדברים אותם ניתן להפיק מקריאה בכף היד

                                                                                      

את הכירולוגיה שלמדתי אני מיישם בדרך ייחודית משלי. חשוב לי לציין שקריאה בכף היד שלכם דרך כירולוגיה קונבנציונלית הנה מידע אישיותי, הקשור לחיים בחומר אנוש והיא מתמקדת בניתוח אופי בחייכם, שהוא אמנם דבר חשוב ביותר אך אינו מכסה חלק נרחב ממה שאתם

 

מה שנחוץ לכם לדעת לפני הגעתכם אלי הוא שפגישת קריאת כף היד דרכי הינה תקשור רוחני, קריאת נשמה, קריאת יעוד ומציאת דרך החלמה (הילינג). זו כירולוגיה רוחנית המאפשרת לי לראות אתכם מעבר לעצמכם המוכר. זה מתחיל מזה שכף ידכם היא אמצעי דרכו אני מתחבר אל האזור החבוי שבכם ורואה אתכם באזור אחר בתוך עולמי, המאפשר לי לתת לכם מידע רחב לגבי הנשמה, מה היא מכילה, מה נצבר שם, סיבת בואכם לכאן, מה השינויים הנדרשים כאן בחיי אנוש ולמה הדברים הם כמו שהם בחייכם. גם המתנות אותם מביאה הנשמה ניתנות לצפייה. בנוסף למידע שמתקבל תוכלו להתייעץ בי ולהגיע אלי לפגישות יעוץ והדרכה נוספות. בכדי שתצאו מהפגישה עם תחושת הכוונה עמוקה, מתאפשרת לכם עבודה דרך חלום בהקיץ (קרוב ל דמיון מודרך ) שמנחה אתכם אל עולמכם הפנימי, האזור החבוי שבכם, בו תוכלו לתקן, להיפגש ולחוות דברים שמכוסים בדרך כלל על ידי מלל

 

 

קריאת כף היד הפיזית שלכם היא בשיטה שלי, מכלול של שיטות והפנמה של מידע שנתקבל אצלי ב תקשור, כך מתאפשר לי לראות לאן נולדתם, דרמת חייכם, חלקים חזקים וחלקים שקשה לתקנם, סיבת הסבל ועוד. המרווח בין אזור הנשמה לחיים מראה בדרך כלל את רמת הסבל כאן בחיים ואת הדרך אותה יש ללכת בכדי להתקדם

 

(בפגישות אין ניבוי עתידות)

תרפיה – הילינג בדרך הייחודית של צבי בן עמי

דרך חלימה מודעת מתרחש מצב מודעות אחר שבו אפשר לגעת ישירות בנשמה

וכך יכולה להתרחש החלמה.

 

בפגישות אשיות איתי משולבים: מסרים שמגיעים עבורכם במשך הפגישה, שיחת ייעוץ, חלימה מודעת (עבודה דרך דמיון) הדרכה להתבוננות פנימה והחלמה.

 

אינני מוסר לאנשים עתידות ואיני מייעץ להם אם לפתוח עסק או לנקוט באקט מסוים. עם זאת הם יוצאים מהמפגש מחוזקים ומצוידים במידע חשוב אודות עצמם, היכולות שהם יכולים לממש והמחסומים שעוצרים אותם. דרך תקשור בכף היד, הדרכה ושימוש בכלי דמיון מודרך, אנו מגיעים במהלך המפגש למודעות, מידע, תובנות ואף בחירה לגעת במקום הכואב. התחושה הטובה שחשים רוב האנשים בסיום רוב המפגשים היא פתח לשינוי משמעותי בחייהם.

 

אצרף כמה ציטוטים:

 

ציטות מתוך הספר ארץ חדשה של אקהארט טולה:

 

"מה שקורה באמת הוא שבתודעה שנראית גוף - אני הנני- נעשית מודעת לעצמה"

 

"כאשר אני מפסיק לבלבל בין מי שאני לצורה הזמנית שלי, הממד חסר הגבולות והנצחי יכול  לבטא את עצמו דרכי ולהדריך אותי"  

 

ציטות מתוך הספר סט מדבר שנכתב על ידי ג"יין רוברטס:

 

"בחלומות יש לכם קשר לחלקים אחרים של עצמכם. תקשורת זאת מתנהלת באופן מתמיד אבל האגו כל כך ממוקד במציאות הפיזית ובהישרדות בתוכה, שאינכם שומעים את הקול הפנימי. עליכם להכיר בכך שמציאותכם האמיתית  אינה נראית במראה"...

צבי בן-עמי מטפל ומדריך לריפוי הנשמה

תקשור מהות האדם והכוונה דרך כף היד

 © 2017 כל הזכויות שמורות לצבי בן עמי. עיצוב ובניית אתר WixMeUp

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon